CAZİTEL
Etken Maddeler Febantel | Pirantel (Pyrantel) | Praziquantel
Farmasötik Grup Antiparaziter
Farmasötik Şekil Tablet
Hayvanlar Köpek
Firma Zoetis
Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.

UYARILAR

Genel Uyarılar: Kullanmadan önce veteriner hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Ambalajı hasarlı olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde veteriner hekime danışınız. Özel Klinik Bilgiler ve Hedef Türler İçin Uyarılar: Pireler yaygın bir şerit tipi olan Dipylidium caninum'un ara konağıdır. Şerit enfestasyonları pireler, fareler v.b ara konaklar kontrol altına alınmadıkça tekrarlar. Şerit enfestasyonları muhtemelen 6 haftalıktan küçük köpeklerde gelişmez. Herhangi bir antihelmintik sınıfın sık ve tekrar kullanılması durumunda o sınıf antihelmintiklere karşı parazit rezistansı gelişebilir. Kullanım Sonrası İmha ve Hedef Olmayan Türler İçin Uyarı: Sadece köpeklerde kullanılmalıdır. Bitmiş ürün ambalajları veya kullanılmayan ve raf ömrünü tamamlamış ürünlerin imhası yasal ve bilimsel uygulamalar çerçevesinde yapılmalıdır.

AMBALAJ ŞEKLİ

8 tablet içeren 45 lik yumuşak işlemli alüminyum folyo ve 25 pm sert işlemli alüminyum folyodan oluşan blisterler içinde 104 tablet içeren karton kutular içinde sunulmuştur.

DEPOLAMA VE RAF ÖMRÜ

Ambalajında muhafaza ediniz. Özel bir muhafaza şartı gerekli değildir. Oda sıcaklığında saklandığında; raf ömrü üretim tarihinden itibaren 3 yıldır. Kullanılmayan bölünmüş tabletler atılmalıdır.

Yorumlar (0)
Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.