DERMALEEN
Etken Maddeler
Farmasötik Grup
Farmasötik Şekil Şampuan
Hayvanlar Köpek
Firma Bayer
Kullanım Sahası, Endikasyonlar, Kullanım Şekli ve Dozu Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Prospektüs

BİLEŞİMİ: Dermaleen karakteristik kokulu, akıcı, sedefli yeşil renkte bir şampuan olup, temizleyici maddelere ilaveten 100 ml'sinde0,2gr Bronopol, 0.05 gr Unikon A-22, 1 gr Sedaplant Richter (bitkisel kanşım) ve 1 gr Biosulfur Fluid ihtiva eder.

KULLANIM SAHASI/ENDİKASYONLAR: Köpeklerde yıkama, temizlik, derinin yumuşaklık ve parlaklığının korunması amacıyla, kaşıntı giderici, antiseborroik, antiseptik ve koku giderici amaçlarla kullanılır.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Haricen kullanılır. Deri ve kıllar sıcak su ile ıslatılın gözlere ve kulaklara temas etmeyecek şekilde, vücudun her tarafına, elle oğuşturulup köpürtülerek deriye iyice nüfuz edecek şekilde tatbik edilir, iyice durulanır. 14-21 gün aralıklarla veya veteriner hekimin tavsiyesine göre tatbikat tekrarlanır.

HEDEF TÜRLER İÇİN ÖZEL KLİNİK BİLGİLER/UYARILAR:

Şampuanı gözle temas ettirmeyiniz. 14-21 günden daha sık aralıklarla yıkamayınız.

Gebelikte kullanım: Gebe hayvanlarda kullanımının sakıncası yoktur.

KONTRAENDİKASYONLARI, İSTENMEYEN YAN ETKİSİ:

Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen hayvanlarda kullanmayınız. Bazı hassas köpeklerde deriyi irkiltebilir.

Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde veteriner hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. 30°C ısının altında muhafaza ediniz. Raf ömrü imal tarihinden itibaren 48 aydır.

250 ml'likyüksekdansiteli polietilen (HDPE) şişelerde.

Yorumlar (0)
Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.