JOİNT CARE
Etken Maddeler Glucosamine + Chondroitin Sulfate
Farmasötik Grup
Farmasötik Şekil
Hayvanlar Köpek
Firma vetQom
Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.

Joint Care

Köpekler için özel olarak geliştirilmiş etkin formülasyonu ile, eklem sağlığını destekler ve bu problemlere bağlı ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

Açıklama:

Glucosamine, Chondroitin, Boswellia, MSM, Hydrolyzed Collagen,  temel etken maddelerine ek olarak formülündeki benzersiz içerik ile uzun süren çalışmalar sonucunda optimum etkinliği sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Hasar görmüş eklem ve çevre dokuların rejenerasyonunda, Kıkırdak dokunun elastikiyeti ve direncinin arttırılmasında, MSM ve Boswellia ile çift etkili ağrı rahatlatıcı etki mekanizması ile bu problemlere bağlı ağrıların giderilmesinde, Displazi, Osteoatritis, Tendon ve Eklem hasarları sonrası oluşabilecek mobilizasyon problemlerinin giderilmesinde, Genç ve Stres altındaki hayvanlarda profilaktik amaçlı, Irk yatkınlığına bağlı ve İleri yaşlarda oluşabilecek mobilizasyon problemlerinin giderilmesinde tedaviye destek olmayı ve minik dostlarımızın yaşam kalitelerinin arttırılmasını amaçlar.

Yenilikçi yarı-likit formülasyon ve lezzetli kıvamı ile minik dostlarımızın strese girmeden etkin miktarda ürünü tüketmeleri sağlanır.

İçerik : 

Glucosamıne, MSM, Chondroitin, Hydrolyzed Collagen, Hyaluronik Acid, Boswellia Serrate, Dewil’s Claw Extract, Grape Seed Extract, Bromelain, L-Fenilalanin, L-Glutamic acid, L-Glutathione, L-Glutamin, L-Sistein, Glycine, Vitamin C, Butil hidroksi Toluen (BHT), Monopropilen Glikol, Kalsiyum Glukonat, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Ksantan gum, Polioksietilen Sorbitan Monooleat

Kulanım Şekli : Hekiminiz farklı şekilde önermediği sürece her 10 kg. Canlı ağırlık için günlük 2 ml. ürün Köpeklerin öğünlerine karıştırılarak kullandırılır.

Daha detaylı teknik bilgi ve destek için Veteriner Hekiminize danışabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.