LAYERMUNE SE 0,25
Etken Maddeler
Farmasötik Grup Aşı
Farmasötik Şekil
Hayvanlar Tavuk
Firma Ceva Dif
Kullanım Sahası, Endikasyonlar, Kullanım Şekli ve Dozu Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Prospektüs

LAYERMUNE SE 0,25
2000 doz (500ml) SALMONELLA ENTERİTİDİS BACTERİN

UYARILAR: Kesimden önceki 42 gün içerisinde aşılama yapmayınız. Enjeksiyon yerinde şişme veya granulomları da içeren aşılama sonrası reaksiyonlar oluşabilir. Ayrıca kanatlıları yakalama ve taşımanın oluşturacağı strese bağlı olarak tavukların aşılanması yumurta üretiminde düşüşe sebep olabilir.

NOT: Bu bakterin saflık, sterilite, potens ve güvenlik testlerinden geçmiş ve Biomune ve USDA şartlarını yerine getirmektedir. Ancak, aşıyı kullanan kişi aşılamaya karşı cevabın bir çok faktöre bağlı olabileceği konusunda bilgilendirilmelidir. Bu faktörler arasında, aşıların depolanması, taşınma ve sevki, kullanılan aseptik teknikler ve aşılanan hayvanların sağlıklı oluşları ve bireysel cevapları sayılabilir.

ÖNLEMLER: Bu bakterin verilen talimata uygun olarak yapılmalı, sevkedilmeli ve depolanmalıdır. Bu ürün yağ bazlı adjuvan içermektedir ve bu bakterinin kazara bir insana injeksiyonu ciddi lokal reaksiyonlara yol açabilir. Bu gibi durumlarda acilen tibbi yardım alınmalıdır.

AŞIYI DONDURMAYINIZ. 2-7°C ARASINDA MUHAFAZA EDİNİZ. ŞİŞE AÇILDIĞINDA TÜM MUHTEVİYATI KULLANINIZ. İADE EDİLEMEZ ÜRÜNDÜR. SADECE VETERİNER KULLANIMA UYGUNDUR

Üretici Firma: BIOMUNE CO. Lenexa, Kansas 66215 ABD Tel: (913) 894-0230 ABD Veterinerlik Lisansı No. 368

Yorumlar (0)
Bu bölümü görebilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.